Проведений перший семінар команди «We Love Yoga» у Воловці. Команду сформували Юлія Ярошенко та Ольга Черняк. Сьогодні до неї входять Катерина Палій, Вероніка Величко, Яна Стрілецька, Тетяна Приходько.
Студія «We Love Yogа»
![we love yoga logo](https://www.in.yoga/wp-content/uploads/2023/07/we-love-yoga-e1688636664825.jpeg)
Проведений перший семінар команди «We Love Yoga» у Воловці. Команду сформували Юлія Ярошенко та Ольга Черняк. Сьогодні до неї входять Катерина Палій, Вероніка Величко, Яна Стрілецька, Тетяна Приходько.